OD ZAMÓWIENIA                    DO ZADOWOLENIA

czyli jak przebiega cały proces wykonywania mebli na wymiar:  


Zrób z nami kilka kroków do mebli spełniających Twoje oczekiwania!

 

Pierwszy i najważniejszy krok to poznanie Twoich oczekiwań co do funkcjonalności i materiałów z których powinny zostać wykonane meble.

Na tym etapie potencjalny klient wysyła do nas maila, dzwoni lub przychodzi do nas do biura  z prośbą o wycenę interesujących go mebli. My prezentujemy zalety i wady dostępnych materiałów i "systemów wykorzystania przestrzeni" oraz szeroką gamę wykończeń.

 

Kolejnym krokiem jest wycena- na tym etapie jesteśmy w stanie określić cenę materiałów oraz usług potrzebnych do realizacji projektu.

 

Pomiar - w tej fazie realizacji przyjeżdżamy do Państwa by dokonać precyzyjnych pomiarów, które pomogą nam dopasować meble idealnie do państwa potrzeb.

 

Realizacja- jeżeli dojdziemy z państwem do porozumienia w sprawie wymiarów, materiałów i ceny, przechodzimy do realizacji projektu. Projekt oraz niezbędne materiały trafiają do zakładu w którym zmieniają się w gotowe meble. 

 

Montaż - Na tym etapie Twoje marzenie staje się rzeczywistością. Gotowe meble zawozimy prosto do twojego domu, gdzie zostają zamontowane. Na koniec tego etapu możesz już cieszyć się swoimi wymarzonymi meblami!

 

           Widzisz jakie to proste!

Zapewniamy fachowy montaż mebli na wymiar, zaprojektowanych i kupionych u nas. Mamy już szerokie doświadczenie w tej dziedzinie i wiele poważnych montaży za sobą.